reklama

Do powiatu wadowickiego przybył za głosem serca. Tutaj pomaga konsumentom

MAGAZYN, Wiadomości, 15.09.2023 14:12, eł
Jego wybranka jest wadowiczanką.
Do powiatu wadowickiego przybył za głosem serca. Tutaj pomaga konsumentom

Jak już pisaliśmy, od początku września powiatowym rzecznikiem konsumentów w wadowickim starostwie jest Adam Vogt. Został wybrany na stanowisko w drodze konkursu, przeprowadzonego po tym, gdy z dalszego pełnienia tej funkcji zrezygnował jego poprzednik Marcin Górecki. 14 września nowy rzecznik przedstawił się lokalnym samorządowcom na sesji Rady Powiatu w Wadowicach.

Adam Vogt ma już dwudziestoletni staż pracy. Przez osiem lat pracował w biurze rzecznika konsumentów w Tarnowskich Górach, ma więc już spore doświadczenie w rozwiązywaniu problemów, z jakimi przyjdzie mu borykać się w Wadowicach. Tytuł magistra uzyskał na kierunku Administracja, po czym ukończył też studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w zakresie mediacji i sądownictwa arbitrażowego.

- Całe moje dotychczasowe życie było związane ze Śląskiem. Urodziłem się w Bytomiu, wychowałem w Radzionkowie, a następnie wróciłem do Bytomia. Na Śląsku studiowałem i pracowałem. Również na Śląsku poznałem kobietę, z którą planuję swoją przyszłość, a która okazała się mieszkanką Wadowic. W związku z tym zdecydowałem się poszukać pracy tu, na miejscu w Wadowicach i w ten sposób znalazłem swoje miejsce w tutejszym Starostwie Powiatowym – powiedział.


Foto: Starostwo Powiatowe w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy