reklama
reklama

Grupa SPEED w akcji. Tym razem zatrzymano 36-letniego kierowcę

Na sygnale, Wiadomości, 14.09.2022 10:39,
Kara to 2000 zł mandatu, 10 punktów karnych i prawo jazdy zatrzymane na 3 miesiące.
Grupa SPEED w akcji. Tym razem zatrzymano 36-letniego kierowcę

Policjanci wadowickiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego kierującego fordem, który jechał z prędkością 117 km/h, przy dozwolonej „pięćdziesiątce”.

Ta sytuacja miała miejsce w Wieprzu na ul. Wadowickiej. 36-letni kierowca pędził z prędkością 117 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci ukarali kierującego mandatem w wysokości 2 tys. złotych i 10 punktami karnymi.

Zatrzymali również jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące.

- Mundurowi apelują o ostrożną i zgodną z przepisami jazdę. Przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych - czytamy w komunikacie policji.

źródło: policja
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy