reklama
reklama

Jak długo to jeszcze potrwa?

Gospodarka, Wiadomości, 13.09.2022 20:15, red
Remont ulicy Batorego, utrudnienia na budowie ronda w sąsiedztwie galerii Andrychów. Do kiedy?
Jak długo to jeszcze potrwa?
Od kilku tygodni kierowcy w Andrychowie borykają się ze sporymi problemami na głównych drogach. Trwa remont ulicy Batorego, budowane także jest nowe rondo przy Galerii Andrychów.

Do kiedy potrwają te utrudnienia?


Remont ulicy Batorego idzie zgodnie z planem. Położono już jedną nakładę. Już teraz, kiedy drogowcy nie pracują, drogą można przejechać... nielegalnie, bo to ciągle plac budowy.

Jak się dowiadujemy, prace na ulicy Batorego zakończą się zgodnie z planem. Około 20-21 września droga już powinna być całkowicie przejezdna.

Tak się składa, że obie inwestycje - remont ulicy Batorego i budowę ronda - wykonuje ta sama firma ze Spytkowic, więc prace są skoordynowane. Wykonawca poinformował, że po tym jak zakończony zostanie remont na ulicy Batorego, rozpocznie się budowa drugiej połowy ronda na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej z Białą Drogą. Wtedy już należy się spodziewać zdecydowanie większych utrudnień niż do tej pory. Przez pewien czas zamknięty będzie wyjazd na Krakowską z Białej Drogi, bo innej możliwości wykonania prac na tej połówce ronda nie będzie.

Budowa ronda ma potrwać do końca listopada.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy