Groźne zderzenie ze słupem. Kilka osób poszkodowanych [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 01.11.2017 22:10, PG
W środę (01.11.) około godz. 22.00 doszło do groźnego wypadku w Sułkowicach k. Andrychowa.
Groźne zderzenie ze słupem. Kilka osób poszkodowanych [FOTO]

Do zdarzenia doszło na ul. Racławickiej w Sułkowicach. Samochód osobowy marki fiat seicento w wyniku dużej prędkości i ostrego hamowania zderzył się ze słupem.

Trzy osoby zostały poszkodowane, z czego dwie - w wieku 19 i 17 lat - zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Na miejscu działania ratownicze prowadziła straż pożarna a policja wyjaśnia przyczyny wypadku.

- Policjanci wstępnie ustalili, że 19-letni kierowca fiata secento nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał z jezdni i uderzył w skrzynkę i słup telekomunikacyjny. W związku z rażącym naruszeniem przepisów kierującemu zatrzymano prawo jazdy - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.

Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 02.11.2017 09:26

19 sto latek on nigdy nie będzie kierowcą odebrać prawo jazdy na stałe.