Od czwartku zamkną kolejny odcinek na Włókniarzy

, Gospodarka, Wiadomości, 31.10.2017 18:40, PG

Tym razem od ronda do skrzyżowania z ul. Metalowców.

Od czwartku zamkną  kolejny odcinek na Włókniarzy

Pod koniec sierpnia tego roku ruszyła przebudowa ul. Włókniarzy w Andrychowie. Na początku drogowcy powycinali sporo drzew, przebudowywali kanalizację a potem zamknęli dla ruchu samochodowego odcinek od ronda na ul. Lenartowicza do „mini ronda” na ul. Włókniarzy. W tym miejscu wylano już asfalt.


UWAGA! Od czwartku 2 listopada do 24 grudnia 2017 roku zostanie zamknięty kolejny odcinek ulicy Włókniarzy od „mini” ronda do skrzyżowania z ul. Metalowców.
Inwestycja podzielona jest na kilka etapów, a wszystkie zaplanowane prace zakończone zostaną dopiero w połowie przyszłego roku. Ich koszt to 3,8 mln zł. Roboty wykonuje firma„DROG-BUD” Franciszek Fryc ze Spytkowic.


Oprócz nowej nawierzchni jezdni, wybudowany zostanie także chodnik ze ścieżką rowerową.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy