Złodziej narzędzi zatrzymany

, Na sygnale, Wiadomości, 31.10.2017 07:22, red
Złodziej narzędzi zatrzymany
Kilka dni temu do Komisariatu Policji w Andrychowie zgłosił się właściciel firmy, zajmującej się remontem dróg, który złożył zawiadomienie o kradzieży narzędzi budowlanych będących jego własnością. Wartość strat została wyceniona na kwotę 6000 zł.

Z informacji, które zostały przekazane Policji wynikało, że pracownicy firmy remontowej pozostawiali sprzęt na terenie jednej z posesji gminy Andrychów, za zgodą właściciela działki. Kilka dni temu narzędzia budowlane zniknęły.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim być 38-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, który był wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Mężczyzna usłyszał zarzut z art. 278 KK, do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Skradzione przedmioty zostały odzyskane i wróciły do właściciela firmy.źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy