reklama
reklama

Dwóch 17-latków zatrzymanych za kradzież

Na sygnale, Wiadomości, 30.03.2021 08:30,
Sprawcy przestępstwa zostali zatrzymani chwilę po zdarzeniu.
Dwóch 17-latków zatrzymanych za kradzież
W piątek (26.03) policjanci z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej zostali powiadomieni o kradzieży, do której doszło w gminie Stryszów. Jak wynikało z ustaleń, dwaj młodzi mężczyźni weszli na teren prywatnej posesji, gdzie z blaszanego garażu ukradli zacisk hamulcowy, a z volkswagena zaparkowanego przed posesją – stację multimedialną GPS.

Właściciel wycenił straty na łączną kwotę 1700 złotych. Sprawcy przestępstwa zostali zatrzymani chwilę po zdarzeniu w rejonie tejże posesji. Okazali się nimi być dwaj 17-lakowie (mieszkańcy powiatu wadowickiego), którym funkcjonariusze przedstawili zarzut kradzieży, do którego się przyznali.

Zgodnie z kodeksem karnym mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 5. Skradzione przedmioty zostały zabezpieczone przez policjantów i wrócą do właściciela.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy