reklama
reklama

Dwie osoby trafiły do szpitala po zatruciu czadem

Na sygnale, Wiadomości, 13.12.2019 10:00,
Warto zainwestować w czujnik tlenku węgla. Może uratować życie.
Dwie osoby trafiły do szpitala po zatruciu czadem
W czwartek (12.12) wieczorem służby ratownicze interweniowały w jednym z mieszkań przy ul. Kolejowej w Zatorze. W mieszkaniu uruchomił się czujnik czadu, mieszkańcy wezwali pomoc.

Po raz kolejny okazało się, jak przydatnym a niedrogim urządzeniem jest czujnik czadu. Dzięki szybkiej interwencji strażaków i zespołu ratownictwa medycznego, mieszkańcy w porę otrzymali pomoc medyczną. Dwie osoby z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla zostały przewiezione na badania do szpitala.

Podobną interwencję strażacy mieli również w piątek rano w jednym z mieszkań bloku nr 16 na osiedlu XX-lecia w Wadowicach. Też uruchomił się czujnik tlenku węgla, po czym mieszkańcy wezwali strażaków. Na szczęście tym razem był to fałszywy alarm. Czujnik uruchomił się prawdopodobnie z powodu niskiego poziomu baterii w urządzeniu.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy