reklama
reklama

Andrychów, Jaroszowice: nocne pożary

Na sygnale, Wiadomości, 13.12.2019 07:00,
Dwie akcje gaśnicze w piątek (13.12) nad ranem.
Andrychów, Jaroszowice: nocne pożary
W piątek (13.12) po trzeciej w nocy strażacy z kilku jednostek zostali zaalarmowani o bardzo groźnym pożarze [na zdjęciach] w Jaroszowicach k. Wadowic. Doszło tam do pożaru na poddaszu budynku mieszkalnego. Świadkowie relacjonowali, że płomienie wydostawały się na zewnątrz budynku. Pożar udało się strażakom opanować.

Spaleniu uległa więźba dachowa, a straty wstępnie szacowane są na ok. 60 tys. zł. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie w instalacji elektrycznej.

Z kolei około drugiej w nocy do gaszenia pożaru wyjechali strażacy z JRG Andrychów i OSP Andrychów. Paliła się altana na jednej z posesji przy ulicy Baczyńskiego w Andrychowie. Spaleniu uległa cała altana, ale dzięki szybkiej akcji strażaków ogień nie zdołał się rozprzestrzenić. Nikomu nic się nie stało.

Jaroszowice


Andrychów

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy