reklama
reklama

Dwa pożary w poniedziałkowy wieczór

Na sygnale, Wiadomości, 14.09.2021 09:00,
Do obu zdarzeń doszło w poniedziałek wieczorem.
Dwa pożary w poniedziałkowy wieczór
W poniedziałek (13.09) wieczorem strażacy interweniowali w miejscowości Izdebnik. W jednym z domów przy ulicy Pięknej - jak się okazało - doszło do pożaru kuchenki. Na miejscu interweniowali strażacy z kilku jednostek oraz zespół ratownictw medycznego, który udzielił pomocy jednej osobie.

Również w poniedziałek wieczorem do podobnego pożaru doszło w Łowiczkach k. Zatora przy ulicy Granicznej. Z budynku mieszkalnego wydobywały się kłęby dymu.

- Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu okazało się, że domownicy zażegnali niebezpieczeństwo przed naszym przyjazdem, a powodem zadymienia był przypalony posiłek - informują strażacy z OSP Zator.

foto: OSP Lanckorona
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy