reklama
reklama

Dużo zmian w szpitalu przez koronawirusa

Na sygnale, Wiadomości, 11.10.2020 15:00,
Niestety wprowadzone zmiany powodują ograniczenie dostępności mieszkańców do wszystkich dotychczasowych usług świadczonych przez lecznicę.
Dużo zmian w szpitalu przez koronawirusa
Szpital w Suchej Beskidzkiej (w Wadowicach od 5 października) musiał uruchomić specjalny oddział dla pacjentów z zakażeniem koronawirusem.

W związku z tym kierownictwo szpitala wprowadziło kilka zmian, które - niestety - powodują ograniczenie dostępności mieszkańców do wszystkich dotychczasowych usług świadczonych przez tą lecznicę.

Dyrekcja suskiego szpitala poinformowała o:

1) Wstrzymaniu planowych:
–– zabiegów operacyjnych (poza zabiegami ratującymi życie oraz dotyczącymi pacjentów
onkologicznych i dializowanych)
–– porodów rodzinnych
2) Ograniczeniu:
–– hospitalizacji na oddziałach zabiegowych i zapobiegawczych
–– badań diagnostycznych (np.: tomografii komputerowej, USG, RTG, itp.)
–– zabiegów rehabilitacyjnych (ambulatoryjnych i domowych)
–– wizyt osobistych w przychodni specjalistycznej (wdrożenie teleporad za wyjątkiem sytuacji zagrożenia zdrowia)

Jednocześnie poinformowano, że Oddział Kardiologiczny zostaje przystosowany do zwiększonych potrzeb utworzonego już Pododdziału Obserwacyjno-Covidowego, zlokalizowanego w strukturach Oddziały Reumatologicznego.

Działalność Oddziału Kardiologicznego tymczasowo zostaje przeniesiona na Oddział Wewnętrzny, na specjalnie wydzielone łóżka nadzoru kardiologicznego. Oddział Reumatologiczny realizuje świadczenia zdrowotne w wytyczonym obszarze Oddziału Pediatrycznego.

- Szanowni Państwo! Dokładamy wszelkich starań, aby zredukować pojawiające się utrudnienia i niedogodności związane z nieustannymi zmianami organizacji naszej pracy. Prosimy Państwa o wyrozumiałość i współpracę

- czytamy w komunikacie dyrekcji szpitala w Suchej Beskidzkiej.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy