reklama

Świetlica działa tylko 2 godziny w ciągu tygodnia. To ma sens?

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.10.2020 09:30, DK
W placówce brakuje etatowego pracownika.
Świetlica działa tylko 2 godziny w ciągu tygodnia. To ma sens?
Co się dzieje w świetlicy w Rzykach - pytają nas mieszkańcy. Niedawno na profilu placówki na facebooku zamieszczono informację, że świetlica jest czynna tylko 2 godziny w tygodniu. Czy to ma sens?

Jak się dowiadujemy świetlica w Rzykach działa, ale ma problemy kadrowe. Jeszcze do niedawna zajęcia odbywały się normalnie.

Teraz sytuacja wygląda tak, że etatowy pracownik świetlicy w Rzykach znajduje się na zwolnieniu lekarskim i rodzice są w kropce. Dostępne są jedynie zajęcia indywidualne - nauka gry na gitarze, śpiewu itd. Ale tylko po wcześniejszej konsultacji telefonicznej. Dzieci więc nie mogę przyjść do świetlicy po szkole i spędzić tam aktywnie czasu.

Sytuację będziemy monitorować i informować was na bieżąco.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy