reklama

Dramatyczna sytuacja kierowcy, na którego auto runęło drzewo

Na sygnale, Wiadomości, 21.02.2020 10:00, red
Każdy może pomóc.
Dramatyczna sytuacja kierowcy, na którego auto runęło drzewo

Jak już informowaliśmy, 25 styczeń w miejscowości Bęczyn (gmina Brzeźnica) na busa runęło drzewo. Auto zostało całkowicie zniszczone. Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, a także ochotnicy z OSP Marcyporęba, OSP Kopytówka, OSP Bęczyn i zespół ratownictwa medycznego.

W busie uwięziony był mężczyzna. Poszkodowanemu w pierwszej kolejności pomocy udzielili strażacy z OSP Łączany, którzy przejeżdżali tamtędy przypadkowo. Następnie wraz ze strażakami zawodowymi wyjęli mężczyznę z busa, który od razu trafił do szpitala w Krakowie. Jego stan jest ciężki. Po kilku dniach strażacy usuwali zagrażające życiu drzewostany wzdłuż tej samej drogi.

Poszkodowany mężczyzna – Wojciech, potrzebuje teraz pilnej pomocy w leczeniu. Ma uszkodzony kręgosłup i przeszedł już operację. Wojtek to mieszkaniec Kopytówki, tata dwójki dzieci - Antka (4 latka) i Bartka (1 rok).

Rodzina prosi o wsparcie. Organizują dla niego licytację i potrzebują fantów, np. bonów do sklepów, voucherów na usługi, przedmiotów handmade czy innych gadżetów. Licytacja odbędzie się podczas zabawy walentynkowej w Kopytówce 22 lutego 2020 roku.

Jeśli ktoś chce wesprzeć Wojtka, może skorzystać ze strony, gdzie opisana jest cała historia: https://zrzutka.pl/987nhc

Na leczenie mężczyzny można także przekazać 1% podatku. Szczegóły na ulotce poniżej.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy