reklama

Dla niepoznaki udają pijanych i próbują okradać domy?

Na sygnale, Wiadomości, 03.12.2021 07:45, eł
Dziwne zachowanie dwóch mężczyzn.
Dla niepoznaki udają pijanych i próbują okradać domy?

Mieszkańcy Tomic przestrzegają na Facebooku przed dwoma mężczyznami, którzy krążą po okolicy seatem cordoba vario. Mężczyźni mają zostawiać samochód na uboczu, po czym podchodzić do posesji chwiejnym krokiem, jak po wypiciu nadmiernej ilości alkoholu. Zdaniem tych, którzy zauważyli ich poczynania, są to złodzieje próbujący dokonać kradzieży.

Czujność tomiczan wzbudziło zachowanie dwóch mężczyzn jeżdżących samochodem, którego tablica rejestracyjna wskazuje na to, że są to mieszkańcy powiatu krakowskiego. Pojawili się wczoraj (1 grudnia) pod wieczór w Tomicach, zostawiali auto w ustronnym miejscu, a następnie chodzili po okolicy, zataczając się jak nietrzeźwi. „Po 18.00 zaparkowali przy mostku na ulicy Dworskiej, po czym udali się na nogach na ulicę Stawową, udając pijanych, i próbowali okradać tamtejsze domy. Policja została zawiadomiona o całej sytuacji. Uważajcie i obserwujcie wasze okolice, bo złodzieje są blisko!” - napisała pani Justyna z Tomic. Nie tylko ona zamieściła na Facebooku tego typu informację.

Policja rzeczywiście dostała zgłoszenie o próbie kradzieży w tamtej okolicy, ale funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, nie zastali już ani seata, ani mężczyzn, którzy nim przyjechali.

Foto: Patrole, Wypadki, Suszarki Wadowice/Kalwaria/Andrychów-Okolice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy