reklama

Deszcz i wiatr trochę narozrabiały w powiecie wadowickim

Na sygnale, Wiadomości, 13.07.2023 15:41, eł
Zerwane zabezpieczenie dachu, konar blokujący drogę.
Deszcz i wiatr trochę narozrabiały w powiecie wadowickim

W niektórych częściach Małopolski w czwartek (13 lipca) po południu opady były tak ulewne, że drogi błyskawicznie zamieniły się w potoki. W powiecie wadowickim nie było aż tak źle, aczkolwiek silny deszcz i wiatr trochę narozrabiały w Kalwarii Zebrzydowskiej i okolicach.

W Brodach porywy wiatru zerwały folię pokrywającą dach budynku mieszkalnego. Strażacy z OSP w Brodach i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Wadowicach mieli pełne ręce roboty, by ponownie go zabezpieczyć przed deszczem.

Z kolei druhowie z OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej pojechali na ulicę Podlesie w swoim mieście, gdzie potężny konar złamał się i przewrócił wprost na jezdnię. Droga była nieprzejezna, dopóki strażacy go nie usunęli.


Foto: OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej, Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy