reklama
reklama

Dachowanie w Zatorze [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 23.05.2024 20:00,
Do wypadku doszło w czwartek wieczorem.
Dachowanie w Zatorze [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Do bardzo poważnego wypadku doszło w czwartek (23.05) po godznie 19:00 w Zatorze na ulicy Andrychowskiej. To droga wojewódzka z Zatora do Andrychowa. Dachował tam samochód osobowy. 4 osoby zostały poszkodowane, zostały przewiezione do szpitala.


Jak się okazało, 18-letni kierowca uprawnienia do kierowania posiadał od miesiąca.

- W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 18 – letni mieszkaniec gminy Oświęcim, kierując samochodem marki Skoda stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wypadł z jezdni po czym dachował w przydrożnym rowie. Pasażerami pojazdu było czworo nastoletnich mieszkańców gminy Oświęcim, w tym 17 – latek, 16 – latka oraz dwóch 15 – latków. Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło kierowcę oraz trzech nieletnich, gdzie pozostali na obserwacji. Małoletnia, która nie doznała żadnych obrażeń ciała została oddana pod opiekę rodziny - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalą dokładne okoliczności w jakich doszło do tego wypadku drogowego.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy