reklama
reklama

Wielkie zmiany w szkole w Andrychowie!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.05.2024 18:18, - materiał promocyjny szkoły -
Ważne informację dla ósmoklasistów z andrychowskiego Kotarbina:
Wielkie zmiany w szkole w Andrychowie!

Czas wyborczy za nami. W wielu powiatach i gminach zmieniły się władze. Wszyscy z wielką nadzieją patrzymy w przyszłość na lepsze jutro, w szczególności dla młodego pokolenia.

To właśnie z myślą o nim, dynamiczne zmienia się najlepsze Technikum w Andrychowie, popularny "KOTARBIN". Andrychowski "KOTARBIN" to Szkoła która znalazła się na drugiej pozycji wśród Najlepszych Techników w Powiecie wadowickim.

w rankingu opublikowanym przez portal edukacyjny "WaszaEdukacja.pl". Tegoroczna edycja rankingu, jak zawsze, została podzielona na część ogólnopolską oraz zestawienia dla osiemnastu miast wojewódzkich.

To dla Was się zmieniamy! W 2023r. FRSE pozytywnie rozpatrzyła Nasz wniosek o utworzenie u nas Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie spedycji przyznając nam dofinansowanie 12.000.000 zł, a koszt całego przedsięwzięcia to 14.400.000zł z przeznaczeniem min na: budowę nowoczesnej auli, 8 pracowni zawodowych wraz z wyposażeniem do kształcenia zawodowego, poligonu przeładunkowego, dróg dojazdowych oraz parkingu. Już niebawem rozpoczynamy długo oczekiwaną budowę, by wiosną 2025 nowo wyposażone sale zapełniły się przyszłymi technikami wielu specjalizacji.

Nasza szkoła to przyjaźń na całe życie, to już kilka pokoleń uczniów z najbliższej okolicy. Zaufał nam dziadek, ciocia, tata czy wnuk. Wspieramy uczniów opieką pedagoga i psychologa. Jesteśmy w centrum miasta z bliską odległością do dworców PKP czy MZK. Rozwijamy pasje i zainteresowania.

"KOTARBIN" to marka znana na każdym rynku pracy, kształcąca w następujących zawodach:

TECHNIK REKLAMY

TECHNIK SPEDYTOR

TECHNIK MECHANIK

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK EKONOMISTA

TECHNIK BUDOWNICTWA

TECHNIK ORGANIZACJI TURYSTYKI

Wybór odpowiedniej ścieżki edukacyjnej jest jednym z najważniejszych kroków w życiu młodego człowieka. Jeśli marzysz o zdobyciu praktycznych umiejętności, które otworzą Ci drzwi do zawodowej kariery oraz możliwości dalszego kształcenia, "KOTARBIN" to idealna opcja dla Ciebie. Oto dlaczego warto rozważyć naukę w naszym technikum.

Zobacz, co nas wyróżnia:

1. Praktyczne Umiejętności

Oferujemy programy nauczania, które łączą teoretyczną wiedzę z praktycznymi umiejętnościami. W ramach zajęć uczniowie mają dostęp do specjalistycznych pracowni, gdzie mogą uczyć się na nowoczesnym sprzęcie. Dzięki temu zdobywają doświadczenie, które jest niezwykle cenione na rynku pracy.


2. Szeroki Wybór Kierunków

Tylko u nas szeroki wybór kierunków, dopasowanych do zainteresowań i pasji uczniów. Niezależnie od tego, czy interesujesz się informatyką, spedycją, czy turystyką– w naszym technikum znajdziesz coś dla siebie. Możesz wybrać ścieżkę, która najlepiej odpowiada Twoim predyspozycjom i aspiracjom zawodowym.


3. Perspektywy Zatrudnienia

Absolwenci "KOTARBINA" są bardzo dobrze przygotowani do wejścia na rynek pracy. Dzięki praktycznym umiejętnościom i doświadczeniu, zdobytemu podczas praktyk zawodowych, są chętnie zatrudniani przez pracodawców. Współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorstwami, co często skutkuje ofertami pracy już podczas nauki.


4. Możliwości Dalszego Kształcenia

Po ukończeniu naszej szkoły masz również możliwość kontynuowania nauki na studiach wyższych. Matura, którą zdobędziesz, otwiera drzwi do uniwersytetów i politechnik. Dzięki solidnym podstawom teoretycznym oraz praktycznym umiejętnościom, jesteś dobrze przygotowany do wyzwań, jakie niesie za sobą dalsza edukacja.


5. Rozwój Osobisty

"KOTARBIN" to nie tylko nauka i zdobywanie kwalifikacji zawodowych. To także miejsce, gdzie możesz rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Oferujemy różnorodne koła zainteresowań, ciekawe projekty oraz konkursy, w których możesz brać udział. To świetna okazja, aby zdobyć nowe doświadczenia, poznać ciekawych ludzi i nawiązać cenne kontakty.


6. Stabilna Przyszłość

Wybierając "KOTARBINA", inwestujesz w swoją przyszłość. Zdobytą wiedzę i umiejętności możesz wykorzystać na wiele sposobów, dając Ci elastyczność na rynku pracy. Zawody techniczne są zawsze poszukiwane, co gwarantuje stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie.


Technikum nr 1 im. prof.T. Kotarbińskiego to doskonały wybór dla osób, które chcą zdobyć praktyczne umiejętności i przygotować się do przyszłej kariery zawodowej. Szeroki wachlarz kierunków, możliwości dalszego kształcenia, a także perspektywy zatrudnienia czynią nasze technikum idealnym rozwiązaniem dla młodych ludzi gotowych na wyzwania i pragnących rozwijać swoje talenty.


Nie zamykaj przed sobą drzwi przyszłej kariery i edukacji, zdobądź tytuł zawodowy technika i maturę w "KOTARBINIE", otwórz drzwi do świata pełnego możliwości!

Zapraszamy do rekrutacji na rok szkolny 2024/2025!


- materiał promocyjny szkoły -

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy