reklama
reklama

Szkoła Podstawowa Montessori koło Wadowic zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.05.2024 12:52,
Od 1 września jesteśmy szkołą wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych Ministerstwa Edukacji Narodowej, co pozwala nam rozszerzyć ofertę edukacyjną! Zapewniamy dzieciom bezpieczne miejsce, wolne od rywalizacji i porównywania.
Szkoła Podstawowa Montessori koło Wadowic zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat

W nowym roku szkolnym planujemy uruchomić kolejny oddział w placówce, dla dzieci w wieku 10-12 lat (klasa 4-6 szkoły podstawowej). Cały czas działa również oddział 1-3 (grupa 7-9 latków) oraz zerówka i przedszkole, w których czekają ostatnie wolne miejsca!

Metoda Montessori skupia się na budowaniu poczucia własnej wartości u uczniów. Każde dziecko ma swoje mocne strony, na których powinno się skupić, a my pomagamy im odkrywać je i rozwijać. Nie znajdziesz u nas systemu oceniania, kar i nagród, a także porównywania z rówieśnikami.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko dołączyło do Domu Otwartego, to właśnie rozpoczęliśmy REKRUTACJĘ 2024 do grup szkolnych, dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Zachęcamy do zadzwonienia do nas i umówienia się na indywidualną rozmowę oraz zwiedzenie naszej nowej placówki w Gorzeniu Górnym, przy ulicy Bukowej 33. W trakcie spotkania odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, przedstawimy szczegóły naszej metody pracy oraz omówimy proces rekrutacji.

Nasza szkoła realizuje programy nauczania i wychowania zgodnie z obowiązującym prawem oświatowym. Przyjmujemy również dzieci w ramach Edukacji Domowej.

telefon: 792 774 905 (Izabela Jończyk)

Dowiedz się więcej: https://domotwarty.net/szkola-montessori/

- artykuł sponsorowany -

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy