reklama

Co było przyczyną wypadku na Krakowskiej w Andrychowie?

Na sygnale, Wiadomości, 05.06.2023 12:50, red
Do szpitali trafiło aż 6 osób.
Co było przyczyną wypadku na Krakowskiej w Andrychowie?
Policja podała wstępne przyczyny wypadku do którego doszło w sobotę (3.06) rano na ulicy Krakowskiej w Andrychowie.

W zderzeniu dwóch samochodów poszkodowanych zostało aż 6 osób. Jedna z nich została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Krakowie. 4 osoby trafiły karetkami do wadowickiego szpitala, a jedna - do szpitala w Oświęcimiu. Droga krajowa nr 52 przez kilka godzin była zablokowana.

- Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalone zostaną w trakcie śledztwa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem bmw z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas, doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem marki nissan - informuje asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Wiadomo, że kierowcy byli trzeźwi.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 05.06.2023 14:10

albo Tusk

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 05.06.2023 14:10

Putin