reklama
reklama

Areszt dla mężczyzny za stosowanie gróźb karalnych wobec swojej rodziny

Na sygnale, Wiadomości, 11.09.2021 10:55,
62 – letni mieszkaniec gminy Zator trafił do aresztu śledczego, jako podejrzany o szereg przestępstw dokonanych na szkodę swojej rodziny.
Areszt dla mężczyzny za stosowanie gróźb karalnych wobec swojej rodziny
Jak informuje policja, w niedzielę (05.09) policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 62 - letniego mieszkańca gminy, który włamał się do garażu wynajmowanego przez swojego zięcia, a następnie dokonał dewastacji jego pojazdu. Ponadto skradł znajdujące się tam elektronarzędzia. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili także, iż sprawca wielokrotnie dopuszczał się gróźb karalnych wobec swojej rodziny.

Na podstawie zebranych dowodów, zatrzymanemu zostały przedstawione zarzuty kradzieży z włamaniem, uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, miejscowy sąd wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanego trzymiesięcznego aresztu tymczasowego. Jeszcze tego samego dnia 62 – latek trafił do jednego z aresztów śledczych.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

źródło: KPP Oświęcim
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy