reklama
reklama

Akcja Straży Miejskiej w centrum Andrychowa, sprawca przemocy zatrzymany

Na sygnale, Wiadomości, 11.04.2024 11:00,
Pijany mężczyzna używał przemocy wobec swojej małżonki i używał słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym.
Akcja Straży Miejskiej w centrum Andrychowa, sprawca przemocy zatrzymany
We wtorek (9.04) około godziny 14:20 strażnicy miejscy z Andrychowa zatrzymali mieszkańca Andrychowa, który parą minut wcześniej na ulicy Legionów używał przemocy wobec swojej małżonki oraz używał słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym.

- Mężczyzna podczas zatrzymania znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2.83 promila alkoholu. W związku z agresywną postawą sprawcy został on przetransportowany i umieszczony w Ośrodku Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku Białej celem wytrzeźwienia. Za powyższy wybryk mężczyźnie przedstawiono zarzut z art 51§ 2 oraz art 141 Kodeksu wykroczeń za co grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny - informuje Krzysztof Tokarz, komendant Straży Miejskiej w Andrychowie.

źródło: Straż Miejska Andrychów
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kowal, 11.04.2024 20:59

No kuźwa ale sie narobili,dawno to dziadostwo powinno być zlikwidowane.A może mieszkańcy,da się coś z tym zrobić.Wtedy pieniądze podzielić na to,co powinno być juz dawno poronione.

Ca-ro, 11.04.2024 15:02

ale się napracowali