reklama

Akcja ratownicza w Andrychowie. Kobieta spadła z mostu

Na sygnale, Wiadomości, 11.09.2023 17:34, WB
Do zdarzenia doszło na moście kolejowym w rejonie os. Olszyny w Andrychowie.
Akcja ratownicza w Andrychowie. Kobieta spadła z mostu
W poniedziałek (11.09) po godzinie 17:00 służby ratownicze zostały zaalarmowane o zdarzeniu na linii kolejowej nr 117 w Andrychowie.

Kobieta spadła z mostu kolejowego w rejonie osiedla Olszyny. Na miejscu interweniowali strażacy. Udzielili pomocy poszkodowanej, która następnie została przewieziona karetką do szpitala.

Policjanci będą ustalać dokładne okoliczności tego zdarzenia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 12.09.2023 04:54

I jeszcze do tego jak by się czytało o radnych z Andrychowa + nowak który zaraz będzie ściemniał z włączeniem ogrzewania a jak włączy to nie będzie odczuwalne ciepło po całości kosztem mieszkańców grabi na swoje długi Cwaniak !!!!!!!!!!!!!

Zibi33, 11.09.2023 17:32

A dziś na Interii piszą o koleżance porcelanowego Tomka bo to ten człowiek nie widział nic złego w zatrudnieniu osoby z tak lepkimi łapami a dobrze wiedział jakie zarzuty miała. https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-kontrowersyjna-kariera-bylej-wspolpracowniczki-beaty-szydlo,nId,7018836#google_vignette