reklama

Motocyklista z Andrychowa poszkodowany w wypadku w Bulowicach

Na sygnale, Wiadomości, 11.09.2023 10:14,
Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na drodze krajowej w Bulowicach.
Motocyklista z Andrychowa poszkodowany w wypadku w Bulowicach
W niedzielę (10.09) tuż przed godziną 15:00 służby ratunkowe interweniowały w Bulowicach na ulicy Bielskiej, gdzie doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 43 – letni mieszkaniec Andrychowa, kierując motocyklem marki Suzuki, aby uniknąć uderzenia w tył poprzedzającego go pojazdu, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby umożliwić przejście pieszemu, podjął manewr hamowania podczas którego wywrócił się na jezdnię.

W wyniku upadku motocyklista doznał poważnego urazu nogi oraz ogólnych potłuczeń. Pod opieką ratowników medycznych został przewieziony na leczenie do szpitala.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy