reklama
reklama

Kosztowny brak ciepliwości na przejeździe kolejowym

Na sygnale, Wiadomości, 12.05.2024 15:11,
Niecierpliwy kierowca opla ominął ciężarówkę i podnoszące rogatki na przejeździe kolejowym. Wjechał wprost przed policyjny radiowóz.
Kosztowny brak ciepliwości na przejeździe kolejowym
W piątek (10.05) po godzinie 16:00 w Osielcu, policjanci suskiej drogówki kontrolowali poruszające się drogą krajową pojazdy. Obok znajdował się przejazd kolejowy, na którym zostały opuszczone rogatki. Gdy tylko przejechał pociąg, ku zdziwieniu policjantów stojący za ciężarówką opel, ominął zarówno ciężarówkę jak i podnoszące się rogatki. Jak się okazało, za kierownica pojazdu siedział 42-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego. Swoje zachowanie tłumaczył pośpiechem.

Policjanci przypomnieli kierowcy, że można kontynuować drogę dopiero wtedy, kiedy podnoszenie rogatek zostanie zakończone oraz sygnalizator przestanie nadawać sygnał czerwony. Bez kary się nie pobyło - brak cierpliwości kosztował kierowcę 2000 zł i 15 pkt karnych.

źródło: KPP Sucha Beskidzka
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dekar, 12.05.2024 21:41

Ja to dzisiaj muszę pochwalić Panów Policjantów , zrobiłem 500 km i nie napotkałem żadnego patrolu. czyżby dziś zrobili sobie wolne ?