reklama

42-latek uszkodził opony w kilku samochodach

Na sygnale, Wiadomości, 12.02.2024 10:15,
Ciąg dalszy opisywanej przez nas sprawy.
42-latek uszkodził opony w kilku samochodach

W listopadzie zeszłego roku opisywaliśmy sytuację w Kętach, gdzie ktoś pod osłoną nocy przebijał opony w samochodach - m.in. nissanie, hondzie, oplu, citroenie oraz bmw. Już wiadomo kto to taki.

- W ramach prowadzonej sprawy policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia. Analizowali wielogodzinne zapisy z kamer monitoringów, na których mógł utrwalić się wizerunek sprawcy. W analizie monitoringu policjantów wsparli strażnicy miejscy ze Straży Miejskiej w Kętach. Wspólne działania przyniosły zamierzony efekt. Jeden ze strażników miejskich na nagraniu z monitoringu rozpoznał mężczyznę mogącego mieć związek z uszkodzeniem opon w samochodach. Był to 42 – letni mieszkaniec Kęt - informuje asp;. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Na podstawie zebranych dowodów policjanci postawili 42 – latkowi pięć zarzutów uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do czynów. Tłumaczył, że w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu i nie pamięta powodu dla którego uszkodził pojazdy.

Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Oświęcim.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy