reklama

Walentynki na Kocierzu - romantyczna kolacja przy palenisku czy masaż dla dwojga? WYGRAJ VOUCHER

MAGAZYN, Wiadomości, 12.02.2024 09:03,
Jak co roku, Walentynki na Kocierzu trwają cały luty, tak by każdy mógł świętować tak jak lubi najbardziej.
Walentynki na Kocierzu - romantyczna kolacja przy palenisku czy masaż dla dwojga? WYGRAJ VOUCHER
14 lutego często ciężko znaleźć stolik w wybranej restauracji, a gdy już się to uda, zwykle nasze świętowanie odbywa się w obecności tłumów. Znaleźliśmy na to receptę i mamy nadzieję, że dołączycie do nas i w tym roku!

Co można robić na Kocierzu?
* Pobyt na Kocierzu a w nim: nocleg w wybranym pokoju, dedykowana walentynkowa kolacja dla dwojga, pyszne śniadanie, relaks w strefie wellness (https://kocierz.pl/walentynki-w-gorach/)
* Dedykowana kolacja dla dwojga, ze specjalnie przygotowanym na tę okazję menu oraz butelką wina. (Więcej informacji oraz rezerwacja miejsc: 33 875 06 10)
* Kolacja dla dwojga z równie pysznymi daniami z naszego standardowego menu. Znajdziecie tam dużo potraw regionalnych, ale także wegańskich czy wspaniałych deserów. (Rezerwacja miejsc: 33 875 06 10 )
* Walentynki w SPA, czyli wyjątkowa promocja na masaż dla dwojga w jednym gabinecie. Pakiet obejmuje także relaks w strefie wellness. Ta opcja nie zawiera noclegu. ( Więcej informacji oraz rezerwacje: https://kocierz.pl/walentynki-w-spa-kocierz/ )

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzecie, życzymy Wam dużo miłości, cierpliwości i tego, byście się zwyczajnie, po ludzku lubili!

KONKURS
Oznacz w komentarzu na facebooku swoją walentynkę i napisz dlaczego to właśnię ją kochasz najbardziej na świecie! ❤️ Do wygrania voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w karczmie na Kocierzu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy