reklama
reklama

41-latek odpowie za kradzież w sklepie. Nieźle to sobie wykombinował....

Na sygnale, Wiadomości, 13.09.2023 10:13,
Sprzęt za 800 zł został odzyskany.
41-latek odpowie za kradzież w sklepie. Nieźle to sobie wykombinował....
Kilka dni temu policjanci z Wadowic zostali powiadomieni o kradzieży, do której doszło w jednej z placówek handlowych na terenie miasta. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że sprawca przedostał się na teren magazynu skąd wyniósł sprężarkę tłokową wartą ponad 800 złotych i pozostawił ją przy ogrodzeniu. Następnie podjechał w to miejsce samochodem i zabrał towar.

Kryminalni jeszcze tego samego dnia ustalili tożsamość sprawcy. Dwa dni później, wspólnie z funkcjonariuszami Rewiru Dzielnicowych zatrzymali 41-letniego wadowiczanina w jego miejscu zamieszkania, gdzie podczas przeszukania znaleźli skradzioną sprężarkę.

Towar nie został uszkodzony i powrócił do właściciela. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Kodeks karny za powyższe przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy