reklama

40-latek zatrzymany podczas zakupów w sklepie

Na sygnale, Wiadomości, 03.11.2023 10:13,
Poszukiwany mężczyzna miał pecha, ponieważ w tej samej kolejce stał policjant.
40-latek zatrzymany podczas zakupów w sklepie
1 listopada w godzinach popołudniowych policjant z powiatu suskiego, w czasie poza służbą, robiąc zakupy w jednym ze sklepów, zauważył stojącego w kolejce do kasy mężczyznę, którego twarz była policjantowi znajoma.

- Policjant był pewien że ma do czynienia z osobą poszukiwaną, Poczekał więc, aż kupujący wyjdzie ze sklepu i dokonał jego zatrzymania. Był to 40-letni mieszkaniec powiatu suskiego. W związku z poszukiwaniami przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej w celu odbycia kary pozbawienia wolności mężczyzna najpierw trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych, a dzień później został przewieziony do Zakładu Karnego w Wadowicach, gdzie spędzi 5 miesięcy za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece - informuje policja z Suchej Beskidzkiej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy