reklama
reklama

1500 zł, 10 punktów karnych, zatrzymane prawo jazdy

Na sygnale, Wiadomości, 23.03.2022 10:19,
Kolejny pirat drogowy zatrzymany.
1500 zł, 10 punktów karnych, zatrzymane prawo jazdy

Jak informuje policja we wtorek (22.03) wieczorem policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Kęty. Przed godziną 18.00 na ulicy Na Włosień w Bielanach do kontroli drogowej zatrzymali samochód marki Citroen, który jechał z prędkością 102 km/h przy dozwolonej prędkości do 50km/h. Jak się okazało związek z niebezpieczną jazdą miał 33 – letni mieszkaniec Osieka.

W związku z przekroczeniem prędkości o więcej niż 50 km/h policjanci nałożyli na kierującego mandat w wysokości 1500 zł oraz 10 punktów karnych, a także zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać dopiero za trzy miesiące.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów oraz rozsądek na drodze. Zapewniają również, że uczestnicy ruchu drogowego, którzy stwarzają poważne zagrożenie poniosą surowe konsekwencje lekceważenia prawa oraz bezpieczeństwa swojego i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Oświęcim

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy