Został miesiąc do końca zbiórki Magdaleny. Każda wpłata jest na wagę złota

, MAGAZYN, Wiadomości, 17.11.2020 20:25, PG
Magda przeszła dwie operacje na otwartej czaszce. Teraz zbiera fundusze na dalsze leczenie.
Został miesiąc do końca zbiórki Magdaleny. Każda wpłata jest na wagę złota

Magdalena Janosz z Andrychowa dwa lata temu, po nagłym ataku padaczki, usłyszała diagnozę - glejak gwiaździak II stopień złośliwości.

Magda obecnie jest po dwóch operacjach na otwartej czaszce w Krakowie, protonoterapii (radioterapia) w jedynym ośrodku w Polsce w Krakowie, gdzie można się poddać temu mniej inwazyjnemu naświetlaniu głowy bez naświetlania z marginesem około 1cm jak to ma przy zwykłej radioterapii.

Teraz chce po prostu żyć i powrócić do zdrowia. Zbiera fundusze na odbudowanie całego organizmu. Za kilka dni rozpoczyna leczenie u specjalistów Bełchatowie.

Do końca zbiórki zostało ponad miesiąc a brakuje jeszcze 25 tys. zł. Pełna kwota pozwoli Magdzie na spokojne leczenie przez kilka następnych lat.

Każda wpłata jest na wagę złota!

Link do zbiórki: link

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Magdą: Magdalena z Andrychowa postanowiła wygrać walkę z glejakiem [WYWIAD]

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Balcer, 17.11.2020 21:19

Pokonasz go. Uwierz.