reklama
reklama

Zbiórka elektrośmieci na stadionie

MAGAZYN, Wiadomości, 16.04.2024 07:20,
Za każdą tonę śmieci sołectwo otrzyma 400 zł.
Zbiórka elektrośmieci na stadionie

Do końca kwietnia na stadonie LKS Bulowice prowadzona jest zbiórka elektrośmieci.

- Zbieramy kompletne elekrośmieci (pralki, lodówki, telewizory, drobny sprzęt agd itd.), za każdą tonę śmieci Sołectwo otrzyma 400zł, zebrane pieniądze przeznaczymy na rzecz rozwoju dzieci w LKS - informują organizatorzy akcji, działacze LKS.

Dodają, że w związku z prowadzoną zbiórką na stadionie LKS będą prowadzone dyżury - we wtorek i czwartek od godziny 16:30 do 19:00. - Pomożemy w rozładunku oddawanego sprzętu. Osoby, które nie mają możliwości dostarczenia sprzętu osobiście prosimy o przekazywanie informacji o rodzaju oddawanego sprzętu i adresie odbioru przez klubowy messenger lub pod wskazany numer telefonu - czytamy w komunikacie klubu.

Kontakt z koordynatorem akcji pod numerem telefonu 608619806.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy