reklama

Zarośnięte, sprzątać nie ma komu

MAGAZYN, Wiadomości, 21.07.2023 09:53, NEWSY CZYTELNIKÓW
Tak to powinno wyglądać?
Zarośnięte, sprzątać nie ma komu

Użytkownicy kortu tenisowego w Skawcach przecierają oczy ze zdumienia. Piękny obiekt jest zarośnięty trawą, a wokół niego walają się śmieci z nieopróżnianych na bieżąco koszy. Ba, niektóre kosze są tak zarośnięte, że ciężko się jest do nich dostać.

W tej sprawie interweniuje radny powiatowy Sebastian Mlak.

- Co ciekawe za grę na skawieckim korcie Gmina Mucharz pobiera opłaty. Jednak otoczenie wokół obiektu raczej zniechęca, żeby z niego korzystać - dziwi się radny.

- Gmina Mucharz może się stać perełką turystyczną Małopolski jednak z takim podejściem władz do porządku wokół publicznych obiektów będzie to bardzo trudne zadanie - mówi jeden z mieszkańców.

- Pani Wójt wysyła pisma do ludzi aby Ci utrzymywali porządek i wykaszali swoje nieruchomości, jednak sama tego nie przestrzega. Czy władza może więcej? - dodają mieszkańcy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy