reklama
reklama

W dawnej aptece znajdują się teraz tajemnicze pokoje

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.07.2023 14:30, INFORMACJA PRASOWA
Znajdą się odważni, żeby skorzystać z tej nowej atrakcji?
W dawnej aptece znajdują się teraz tajemnicze pokoje
Od kilku lat Apteka Bonifratrów przy ulicy 3 Maja w Kalwarii Zebrzydowskiej była zamknięta. Teraz znów otworzyła swoje drzwi, tym razem jednak jako Magiczna Akademia Nevermore. W starej aptece powstał pierwszy w Kalwarii Escape Room.

Escape Roomy, zwane także Pokojami Zagadek, od wielu lat zdobywają popularność. To oryginalna forma rozrywki, która wciąga swoją fabułą zarówno młodych, jak i starszych entuzjastów zagadek i przygód. W takim pokoju grupa graczy ma za zadanie rozwiązać szereg łamigłówek i tajemnic, aby wydostać się z pomieszczenia w określonym czasie.


- Sekrety Akademii Nevermore oferują unikalne doświadczenie, które wymaga współpracy, logicznego myślenia i kreatywności. Pokój ten spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Co więcej, drzwi pokoju są zawsze otwarte, więc uczestnicy mogą go opuścić w dowolnym momencie. Dla młodszych entuzjastów zagadek Sherlock Wadowice przygotował specjalne przejście pokoju z animatorem - samą Wednesday Addams! To doskonałe wyzwanie dla tych, którzy chcą pierwszy raz wybrać się do escape roomu, jak i dla doświadczonych graczy, którzy mają już parę pokoi na swoim koncie - dodają twórcy - zachęcają organizatorzy.

Otwarcie kalwaryjskiego Escape Roomu odbyło się 15 lipca. Lokal mieści się na ul. 3 maja 7 w Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt wzięcia udziału w rozgrywce wynosi 150 zł za grupę liczącą od 2 do 5 graczy. Rezerwacja pod numerem: 733 640 152.reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy