reklama
reklama

Nowy Staw Anteckiego w Andrychowie prawie gotowy [VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 20.07.2023 19:50, WB
To miejsce zmieniło się nie do poznania.
Nowy Staw Anteckiego w Andrychowie prawie gotowy [VIDEO]

Kilka dni temu zerkaliśmy na budowę ścieżek na Pańskiej Górze, a teraz pora na odbudowany Staw Anteckiego w Andrychowie, z całym zapleczem rekreacyjnym. Z tą inwestycją od początku są spore problemy. Gmina zmieniła nawet wykonawcę budowy.

Od jesieni zeszłego roku ponownie prace idą pełną parą i już powoli zbliżają się do finału. Już teraz widać, że to miejsce zmieniło się nie do poznania.

24 września zaplanowano oficjalnie zakończenie budowy na stawie, a wydarzenie będzie połączone z kolejną edycją Biegu po Serce Zbója spod Złotej Górki, który w tym roku przebiegał będzie właśnie nowymi ścieżkami nad Stawem Anteckiego.


foto: WB
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

andrychowianka89, 10.08.2023 21:53

Wow, wyglada pieknie. @koniczynka nie rozumiem zarzutów o lokalizacje - andrychow to małe miasteczko wszystko jest blisko, dobrze ze przy stawach z miejscem do wypoczynku dla dorosłych będzie tez płac zabaw dla maluchów aby kazdy mogl skorzystać. Decyzja zeby ratować elektrociepłownie i mieszkańców którzy zostaliby bez ogrzewania ocenić można rowniez tylko na plus.

Zibi33, 21.07.2023 08:19

andrychowianin1 już pytałem kiedyś jakie to zarzuty czynił Żak gdy ubiegał się o pierwszą kadencję w stosunku do byłego burmistrza po wybudowaniu basenu pod chmurką? No napisz przypomnij może bo ja pamiętam jak można w ten sposób zadłużać gminę? Przecież to nakręcało całą kampanię tego gościa a teraz jak bardzo jest zadłużona gmina ? Gościu obłuda i jeszcze raz obłuda i fakt wstydu nie ma bo tacy ludzie wstydu nie mają będziecie zaklinać rzeczywistość ile się da

andrychowianin1, 20.07.2023 21:36

napisz na ile Polskę zadłużył pis i kaczyński

Koniczynka, 20.07.2023 21:35

Żak zrobił basen w środku osiedla, a plac zabaw na zadupiu. Poprostu mistrzostwo świata. Gdzie są te inwestycje za sto milionów złotych na którą to kwotę Żak zadłużył Andrychów??? Kiedy prezes Nowak z elektrociepłowni odda te miliony złotych przekazane na elektrociepłownie i z jakim procentem do budżetu miasta i gminy Andrychów??? Żaku idź popatrz na staw w parku, powoli popada w ruinę, tak jak twoja ruina Bobrowskich.

andrychowianin1, 20.07.2023 21:33

świetnie się to prezentuje