reklama
reklama

Woda regularnie zalewa przychodnię. Strasznie śmierdzi. Co na to władze Andrychowa?

MAGAZYN, Wiadomości, 03.09.2021 20:00, DK / WB
Co dalej z budynkiem przychodni "Medican" przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie?
Woda regularnie zalewa przychodnię. Strasznie śmierdzi. Co na to władze Andrychowa?

Budynek, który stoi od kilkudziesięciu lat popada w ruinę. Odpadająca elewacja i woda, która zbiera się w piwnicach to tylko dwa z licznych problemów trapiących nieruchomość przy ul. Krakowskiej 91 w Andrychowie.


Pacjenci przychodni skarżą się, że po deszczach czuć woń stęchlizny w całym budynku. Sprawdziliśmy jak wyglądają piwnice pod budynkiem.

Widok nie napawa optymizmem - komary, gryzonie oraz woda do kostek (która podczas intensywnych opadów potrafi sięgać 100cm wzwyż) powodują, iż w budynku czuć smród przy niemal każdej wizycie. - Najgorzej jest kiedy po deszczowych dniach przychodzi ocieplenie- wtedy odór stęchlizny przyprawia o mdłości - mówi nam jedna z pacjentek przychodni „przy AZPB”.

Gmina w końcu ma zamiar zająć się nieruchomością i doprowadzić ją do stanu używalności.

Zobaczcie nasz materiał i naszą rozmowę z wiceburmistrzem Andrychowa Wojciechem Polakiem

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy