reklama
reklama

Wkrótce będą zdzierać asfalt, ale wcześniej jeszcze.... malowali linie na drodze

MAGAZYN, Wiadomości, 22.07.2022 14:20, red
Kierowcy przejeżdżający w piątek (22.07) ulicą Batorego w Andrychowie przecierali oczy ze zdziwienia.
Wkrótce będą zdzierać asfalt, ale wcześniej jeszcze.... malowali linie na drodze

Jak już informowaliśmy, niebawem ma rozpocząć się remont ulicy Batorego w Andrychowie na 1,2-kilometrowym odcinku od skrzyżowania z ulicą Krakowską w kierunku Wieprza. Asfalt zostanie całkowicie usunięty, wykonana zostanie nowa podbudowa i położona nowa nakładka asfaltowa.

Tymczasem w piątek (22.07) ekipa drogowców malowała linie na drodze, która wkrótce będzie remontowana. Jaki to ma sens? Tym bardziej, że obecne białe linie na środku drogi wcale nie są jeszcze najgorszej jakości. Kierowcy byli mocno zdziwieni.

W Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Krakowie dowiedzieliśmy się, że co prawda wykonawca dostał wcześniej informacje, aby na tym odcinku nie wykonywać oznakowania poziomego, ale mimo to rozpoczął malowanie linii. Prace już przerwano.

Remont 1,2-kilometrowego odcinka ulicy Batorego ma ruszyć po zatwierdzeniu ostatecznej wersji tymczasowej organizacji ruchu na czas remontu, a uzgodnienia jeszcze trwają.


foto: WB
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 23.07.2022 06:06

PRL i misia ciąg dalszy