reklama
reklama

Po pościgu policjanci zatrzymali pseudografficiarza

Na sygnale, Wiadomości, 22.07.2022 09:45,
Mężczyzna podejrzany o uszkodzenie mienia wpadł z plecakiem wypełnionym farbami w sprayu, którymi chwilę wcześniej pomalował dwa garaże.
Po pościgu policjanci zatrzymali pseudografficiarza

W nocy z soboty na niedzielę (16/17.07) policjanci pilnując bezpieczeństwa na terenie Osiedla nad Sołą w Kętach dostrzegli mężczyznę, który na boku jednego z garaży nanosił napisy farbą w sprayu. Sprawca również dostrzegł zbliżający się radiowóz więc natychmiast zabrał plecak i uciekł w kierunku brzegów rzeki Soły.

Policjanci doskonale znając ten teren zaczęli poszukiwania w trakcie których najpierw odnaleźli ukryty w zaroślach plecak wypełniony puszkami farb, a po chwili odnaleźli jego właściciela. Mężczyzna na rękach miał jeszcze założone rękawiczki robocze pobrudzone farbą identyczną z kolorem napisów znajdujących się na garażach. Zatrzymany 26 – latek trafił do komisariatu Policji.

Mężczyzna odpowie przed Sądem za co najmniej dwa uszkodzenia mienia. Aktualnie policjanci sprawdzają czy ma on również związek z innymi podobnymi czynami. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy