reklama
reklama

Wielkie bajoro przed drzwiami. Będą tu kręcić Titanica?

MAGAZYN, Wiadomości, 04.03.2023 17:45, red
Mieszkańcy płacą czynsze, a miasto nie chce uporządkować terenu.
Wielkie bajoro przed drzwiami. Będą tu kręcić Titanica?

Wspólnota mieszkaniowa Hutnika 2 w Kętach od lat toczy spory ze spółką komunalną Komax w sprawie utrzymywania i zagospodarowania terenu przyległego do ich budynków. Teren ten jest własnością gminy.

Mijają lata i nic się nie zmienia, co nie najlepiej świadczy o gospodarzach i zarządcach miasta. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności, aby uporządkować ten teren. A przecież mieszkańcy płacą czynsze.

Ostatnio niektórzy zaczynają żartować, dlaczego tak się dzieje. W internecie zamieszczają takie oto wpisy:

"Na dziedzińcu przy budynku Hutnika 2 James Cameron będzie kręcił film „Titanic 2”! Z nieoficjalnych doniesień wynika, że o rolę nowego DiCaprio ubiega się osobiście największy kęcki celebryta! Kogo widzicie w tej roli? Propozycje proszę zamieszczać w komentarzach" - komentują już trochę złośliwie.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy