reklama
reklama

Parking przed zamkiem ponownie dostępny dla kierowców

MAGAZYN, Wiadomości, 03.03.2023 11:45, red
Przed zamkiem ponownie można parkować.
Parking przed zamkiem ponownie dostępny dla kierowców
Miesiąc temu urzędnicy zablokowali wjazd na żwirowy parking przed zamkiem w Andrychowie. Zamontowane zostały słupki i barierki, które miały ograniczyć ruch samochodowy w tym miejscu. Plac przed zamkiem systematycznie jest bowiem rozjeżdżany przez kierowców, którzy parkują tutaj swoje samochody.


Nie spotkało się to z zadowoleniem mieszkańców i przedsiębiorców działających w tym rejonie miasta. Prowadzona była nawet zbiórka podpisów pod petycją do władz miasta w sprawie przywrócenia bezpłatnego parkingu. Lokalni przedsiębiorcy skarżą się, że po otwarciu galerii Andrychów ich sytuacja pogorszyła się, inflacja dodatkowo robi swoje, bo ludzie ograniczają wydatki. A teraz jeszcze zamknięto parking, który bez wątpienia stanowił ułatwienie dla mieszkańców i potencjalnych klientów ich sklepów.

W tej sprawie odbyło się spotkanie z władzami miasta. Jest efekt! Od piątku (3.03) parking ponownie jest dostępny dla kierowców.

foto: WB
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Gość, 03.03.2023 22:26

Co za absurd... Najpierw Plac Mickiewicza i zniszczony bruk, teraz plac przed zamkiem? Nie ma sensu się w ogóle pytać kierowców gdzie chcą parkować, bo wiadomo, że jakby mogli to by wszędzie chcieli. A ci przedsiębiorcy? Jak te kilka miejsc parkingowych może mieć wpływ na cokolwiek w ich biznesach?

zdzislaw, 03.03.2023 19:22

A to się Żak zreflektował. Zapomniał, że jego wyborcy mieszkają w Andrychowie, a nie w Krakowie. Jeszcze im parkingi pozamykał. Co za gość.