reklama

Wiadomo, kiedy otwarcie basenu w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 08.06.2023 08:55,
Jeśli pogoda dopisze 17 czerwca otwarty zostanie basen odkryty w Andrychowie.
Wiadomo, kiedy otwarcie basenu w Andrychowie
Basen odkryty w Andrychowie jest przygotowywany na nowy sezon. Jeśli pogoda dopisze, otwarty zostanie w sobotę 17 czerwca.

- Cennik w tym roku pozostanie niezmieniony - dowiadujemy się w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Andrychowie, który jest zarządcą tego obiektu.

Cennik wygląda tak:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 09.06.2023 12:33

Widzę, że kolega slift ma takie samo pojęcie o termodynamice jak nasz Tomcio-Miruś o spalarni lub osuwiskach. I podobnie jak u tego duetu, jego widzenie praw ekonomii sprowadza się do wielkości kosztów przedsięwzięcia. Gdyby obiekt przez lato zamknąć w ogóle, to nawet można by wykazać jakiś zysk. Analogicznie, gdyby zaniechać płacenia pensji Tomkowi i Mirkowi, to księgowo ten zysk byłby realnie policzalny i sporych rozmiarów. Może warto jednak zastanowić się nad propozycją komentatora slift i zacząć oszczędzać podatkowe zasoby mieszkańców.

Koniczynka, 08.06.2023 21:01

Slifciku... Jak piszesz ogromie prac które trzeba wykonać przed uruchomieniem... To mogły barany to robić już w kwietniu, by basen był otwarty w maju!!!!! Gdzie temperatura w dzień była powyżej 30 stopni. A w nocy to się śpi a nie pływa, no chyba że we wannie.

Archanioł Michał, 08.06.2023 19:34

@stift Mirek ma tani gaz i dużo ciepłej , niepotrzebnej wody. Mylę się? No bo całkiem możliwe , że Janusz potrzepuje gotówki i jest inaczej. "Ogrom prac" można ślicznie zaplanować i wykonać by MAJĄTEK GMINY ZARABIAŁ.

slift, 08.06.2023 18:56

Koniczynka, analizując twoje posty to chyba nie ma zagadnienia na których się nie znasz ,ale na zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem basenu a w szczególności ogromie prac które trzeba wykonać przed uruchomieniem basenu pod chmurką nie masz bladego pojęcia a wracając do twojego ostatniego wpisu że basen jest dalej zamknięty pomimo fantastycznej pogody w ostatnich dniach to temperatura w porze nocnej 5 stopni jest argumentem niepodważalnym na jego otwarcie,utrzymanie odpowiedniej temperatury wody basenowej jest ekonomiczna abstrakcją.

Koniczynka, 08.06.2023 13:16

beskidkumalutki.... A kto beknie stanowiskiem za to że basen jest dalej zamknięty pomimo fantastycznej pogody w ostatnich dniach??? Zaraz będzie afera i to duża, bo chodzą słuchy że kilka osób na basenie krytym pracuje tam tylko dzięki układom i znajomością z.... Nazwiska krążą coraz głośniej po mieście tych osób a afera wyjdzie na jaw przed wyborami.

beskidmaly, 08.06.2023 11:12

Koniczynka a ty byłaś chociaż raz na basenie odkrytym czy tylko przechodzisz obok niego .Czy piszesz tylko aby zaistnieć i skrytykować.

Zakolog, 08.06.2023 10:26

17 czerwca basen będzie otwarty bez względu na pogodę. Jego uruchomienie nie ma nic wspólnego z potrzebami mieszkańców, a już tym bardziej kosztami ekonomicznymi. Basen będzie otwarty ze względu na zawody pływackie prywatnego stowarzyszenia Victoria Kozy, które za jedyne 5 tysi wynajęło obiekt na cały dzień. Andrychowska młodzież będzie sobie mogła ewentualnie popatrzeć jak ich koledzy się pluskają.

Koniczynka, 08.06.2023 09:17

O całe trzy tygodnie za późno.