Weekendowa sonda na luzie: kogo przeprosić i za co, a komu podziękować?

, MAGAZYN, Wiadomości, 06.09.2019 20:10, DK / WB
Zobaczcie co mówią mieszkańcy Andrychowa.
Weekendowa sonda na luzie: kogo przeprosić i za co, a komu podziękować?

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 07.09.2019 20:55

Jarmułki z głów przed posłem Polakiem. Nie można pisać że poseł nic nie robił. Jego zasługi w utrwalaniu systemu nie powinny zostać zapomniane. Odbieranie godności polakom i wprowadzanie szkodliwego dla obywateli prawa skutkującego pogarszaniem się stanu zdrowotnego społeczeństwa i zwiększeniem śmiertelności Polaków to także jego zasługa. PIS nie dotyka wielu tematów które mogłyby przywrócić suwerenność Polski. Pan poseł ma krew zabijanych ludzi na swoich rękach.

",,**,,", 07.09.2019 05:47

Marek Polak ma przeprosic wszystkich mieszkańców Gminy Andrychów za swoje nierobstwo jako poseł, a czy rozklejacze od Posła to ludzie psychicznie chorzy? Bi na kazdej tablicy przyklejaja po kilkadziesiat plakatow jak IDIOCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Plakatami wyborow sie nie wygrywa tylko działaniem pośle Polaku. Twoj czas minął, nigdy wiecej nie glosujcie na Polaka!!! !!!! !!!!!!!!