reklama

Weekend pełen wrażeń w regionie

MAGAZYN, Wiadomości, 06.09.2019 19:20, PG
W najbliższy weekend (07-08.09.) sporo koncertów w regionie. Będzie można posłuchać i zobaczyć m.in.: Farben Lehre, Happysad czy Kasię Moś. Będą też imprezy sportowe i prozdrowotne.
Weekend pełen wrażeń w regionie

ANDRYCHÓW

W sobotę (07.09.) punktualnie o godzinie 10:00 rozpocznie się Beskidowski Piknik Rodzinny, w którym na dzieci oraz rodziców czeka szereg atrakcji, między innymi:

- Dmuchańce i i trampoliny

- Miniturnieje i zabawy

- Darmowe gadżety klubowe dla wszystkich dzieci

- Stoisko grillowe wraz z napojami

- Nad wszystkim czuwać będą nasi niezawodni trenerzy. Na piknik zapraszamy wszystkie chętne dzieci wraz z opiekunami. Będzie on idealną okazją do zapoznania pociech z funkcjonowaniem klubowej Akademii oraz okazją do dobrej zabawy - informują organizatorzy.

Tak Beskid obchodzi 100-lecie. Będzie się działo!


STANICA HUCUŁ w SUŁKOWICACH

W sobotę (06.09.) Stanica Hucuł w Sułkowicach zaprasza na doroczne „Święto Ziemniaka”.

W programie:
- zabawy i konkurencje
- przejażdżki bryczką
- oprowadzanki na koniach
- pyszne potrawy z ziemniaka
- zabawa taneczna

Gościem specjalnym imprezy będzie Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Andrychów", który o godzinie 16:30 zaszczyci gości śpiewem.

Obraz może zawierać: tekst


KĘTY

W sobotę (06.09.) kęczan czeka 9. edycja Kęckich Nocy Rockowych. Jest to impreza promująca amatorskie zespoły muzyczne, prezentujące muzykę rockową, metalową, ska, reggae, folk oraz wszelkie inne jej odmiany. Główną nagrodą jest profesjonalne nagranie studyjne.

Koncerty w ramach przeglądu KNR odbędą się 7 września 2019 r., na scenie plenerowej domu kultury w Kętach od godz. 15:00

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Farben Lehre.WADOWICE

Województwo Małopolskie we współpracy z Muzeum Armii Krajowej w Krakowie oraz Gminą Wadowice zapraszają w najbliższą sobotę (7.09.) na pl. Jana Pawła II w Wadowicach na rodzinne spotkanie połączone z wieńczącym je widowiskiem historyczno-muzycznym.

Co między innymi w programie?

OD 13:00 | CAŁY PLAC |

✅ POKAZY UMUNDUROWANIA I WYPOSAŻENIA WOJSKOWEGO

✅ SPECJALNA WIELKOFORMATOWA GRA HISTORYCZNA

✅ INSPIRUJĄCE WARSZTATY EDUKACYJNE

✅ SPOTKANIA Z GRUPAMI REKONSTRUKTORÓW

✅ WOJSKOWA GROCHÓWKA

✅ WIELE NIESPODZIANEK

… a pod koniec dnia coś naprawdę wyjątkowego!

17:00 | SCENA GŁÓWNA |

WIDOWISKO "DOTKNIJ HISTORII" Z OKAZJI 80. ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

Repertuar „Pieśni miłości i wojny” ze wzruszającymi utworami patriotycznymi wykonywanymi przez znakomitych artystów, które połączy inspirujący akcent taneczny rodem z międzywojennych lat.

✅ KASIA MOŚ

✅ OLGA AVIGAIL

✅ TANGO ATTACK

✅ AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy pod dyrekcją MARKA MOSIA

Wyjątkowy program, ujmujące interpretacje i specjalne aranżacje. Wszystko to pozwoli na przeżycie niezapomnianej lekcji historii.

Wstęp WOLNY dla wszystkich zainteresowanych osóbZ kolei w niedzielę (08.09.) odbędzie się akcja zdrowotna w parku miejskim:Także w niedzielę (08.09.) na Bulwarach nas Skawą będzie miała miejsce impreza pod nazwą „Małopolska Tour”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Happysad.

W trakcie każdego spotkania Małopolska Tour organizowane są rajdy rowerowe na trasach o różnym dystansie i trudności do wyboru. Dla uczestników organizatorzy przygotowali pakiety zawierające numery startowe, koszulki rajdowe, wodę i bloczki na posiłki (ilość ograniczona!).

10:00 – 11:45 - zgłoszenia do Rajdu, pobieranie numeru, bonu na posiłek, mapki i koszulki

12:00 - start Rajdu na wszystkie trasy

13:00 – 15:00- przyjazd na metę na Bulwarach

13:00 – 19:00- posiłek, piknik rowerowy, gry i konkursy z nagrodami, pokazy rowerowe

14:00 – 14:45 zapisy do zawodów dla dzieci (w Biurze Rajdu)

15:00 - zawody rowerowe dla dzieci (na ul. Wenecja)

16:00 - dekoracja uczestników zawodów rowerowych dla dzieci (scena na Bulwarach)

Rajdowy dzień z Małopolska Tour w każdym mieście zostanie zwieńczony występem gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

19:00 - rozpoczęcie części koncertowej: support: Buskers Band; gwiazda wieczoru: HAPPYSADENERGYLANDIA W ZATORZE

Od 7 do 22 września 2019 roku Park Rozrywki Energylandia w Zatorze zaprasza na wyjątkowy okres Oktoberfest - święta entuzjastów pysznego picia, jedzenia oraz dobrej zabawy! W szczególności zaś wszystkich fanów bawarskich klimatów! Szczegółowe informacje: link

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, tekst

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy