reklama
reklama

Urząd oszczędza, mniej kwiatków na ulicach

MAGAZYN, Wiadomości, 15.05.2023 16:23,
Wiosna w pełni, ale w Andrychowie będzie w tym roku mniej kwiatków na ulicach.
Urząd oszczędza, mniej kwiatków na ulicach
Sprawa ukwiecenia andrychowskich ulic wzbudzała w ostatnich latach spore polityczne emocje. Swego czasu radna PiS Alicja Studniarz zarzucała nawet władzom miasta, że co prawda kwiatki na miejskich rabatach wyglądają pięknie, ale ich wymiana - kilka razy do roku - sporo kosztuje.

Wygląda na to, że lokalne władze radnej posłuchały, bo na miejskich rabatach dominują teraz krzewy, które trzeba tylko przycinać, a nie wymieniać co kilka miesięcy. W tym roku, jak się okazuje, urząd zrezygnował nawet z zamówienia kwiatów do specjalnych podwieszanych donic na słupach w centrum miasta. Tam kolorowo nie będzie. Powód - oszczędności.

Na słupach kwiatków w tym roku nie będzie.


foto: WB
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 15.05.2023 20:43

A czy te krzewy radna będzie osobiście przycinać??? Bo jak do tej pory Studniarz dużo mówi a jakie ma osiągnięcia w tej kadencji??? Co i ile zrobiła dla swojego okręgu wyborczego jak i całej społeczności miasta i gminy Andrychów?????