reklama
reklama

MAJOWA METAMORFOZA. Pierwsze zgłoszenia, trwa już głosowanie

MAGAZYN, Wiadomości, 15.05.2023 19:25,
DOROTA BOJDO przeprowadzała metamorfozy w programie "Pytanie na Śniadanie" w TVP2, a teraz zajmie się stylizacją ubioru w finale akcji MAJOWA METAMORFOZA Trendy eco dla czytelników mamNewsa.pl
MAJOWA METAMORFOZA. Pierwsze zgłoszenia, trwa już głosowanie
Od kilku dni trwa nasza akcja MAJOWA METAMORFOZA Trendy eco dla czytelników mamNewsa.pl. Są już pierwsze zgłoszenia, w dalszym ciągu zachęcamy do udziału w akcji.

Jeśli zastanawiacie się, czy warto - przychodzimy z pomocą i rozpoczynamy serię artykułów, w których przedstawimy partnerów zaproszonych do współpracy.
O stylizację ubioru zwycięzcy zadba DOROTA BOJDO - free style stylistka.

Swoje pierwsze kroki stawiała u boku słynnego Tomasza Jacyków. Aktualnie zajmuje się odkrywaniem stylu, porządkowaniem garderoby i konsultacjami wizerunkowymi. Jest współautorką projektu EFEKT CZERWONEJ SZMINKI. Jej zakres działań to:
- świadoma szafa
- analiza kolorystyczna
- analiza sylwetki
- zrównoważona moda
- samoakceptacja

W jaki sposób dobiera stylizacje do osoby?
- Często nie dostrzegamy swego potencjału lub tracimy energię na bycie kimś innym. Moje zadanie to odkryć Twoją wyjątkowość. Sprawić, by Twoje mocne strony przyćmiły te niechciane. Świat jest piękniejszy, gdy lubimy i akceptujemy siebie. Zależy mi, abyś podążała za głosem serca. Nie będziemy Cię przebierać, a ubierać. Warto to zrobić w harmonii ze sobą - mówi.

Jeśli chcecie bliżej poznać Dorotę, zajrzyjcie na profil: https://www.facebook.com/freestylestylistka

Do akcji MAJOWA METAMROZA można dołączyć pod linkiem (tam również trwa głosowanie na zgłoszone już kandydatury):

Dorota Bojdo
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy