reklama
reklama

Policjanci z Andrychowa zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę

Na sygnale, Wiadomości, 15.05.2023 13:15,
Policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali 49-latka, u którego znaleziono znaczne ilości narkotyków.
Policjanci z Andrychowa zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę
Kilka dni temu policjanci z Rewiru Dzielnicowych andrychowskiego komisariatu ustalili, że jeden z mieszkańców Andrychowa może być w posiadaniu zabronionych substancji.

- Typowany mężczyzna, został wylegitymowany przez mundurowych na jednej z andrychowskich ulic. Podczas kontroli osobistej, policjanci znaleźli u niego w kieszeni spodni amfetaminę. W wyniku dalszych czynności funkcjonariusze pionu kryminalnego, podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego mężczyzny, ujawnili ponad 112 gramów amfetaminy oraz marihuanę. Łącznie zabezpieczyli ponad 118 gramów narkotyków o czarnorynkowej wartości około 3580 złotych - informuje asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

49-letni andrychowianin usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do których się przyznał. 11 maja prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Za popełnione przestępstwa, ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do 10 latźródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 15.05.2023 14:39

To się nazywa ekoterroryzm. Zapytam wprost tuch "obrońców" lasu.Ile kosztować będzie odstąpienie od dalszego "pajacowania" w tej sprawie??