reklama
reklama

Trwa zbiórka w ramach akcji Andrychów dla Schronisk

MAGAZYN, Wiadomości, 09.10.2022 08:00,
To już trzecia edycja zbiórki karmy dla zwierząt "Andrychów dla schronisk".
Trwa zbiórka w ramach akcji Andrychów dla Schronisk
Kilka dni temu ruszyła trzecia edycja akcji "Andrychów dla Schronisk", która organizowana jest przez KS Beskid oraz andrychowską fundację Zoodoptuj.pl. Podobnie jak w latach poprzednich, do wybranych punktów w mieście można przynosić karmę dla psów i kotów, koce i inne akcesoria dla czworonożnych pupilów. Zostaną one później rozdysponowane do najbardziej potrzebujących schronisk.

Nadchodzi zima, która jest najtrudniejszym okresem dla wszystkich schronisk dla zwierząt w kraju. Ze względu na sytuację związaną obecnym kryzysem gospodarczym, sytuacja w nich stała się jeszcze gorsza, niż zazwyczaj. Koszty utrzymania schronisk drastycznie wzrosły, podczas gdy ilość darczyńców i wolontariuszy z miesiąca na miesiąc spada.

W związku z powyższym organizatorzy zachęcają wszystkich mieszkańców, aby podczas najbliższych zakupów kupili kilka kilogramów karmy dla psów lub kotów (może być sucha lub mokra). - Zachęcamy także do przejrzenia swoich szaf - być może znajdziecie tam niepotrzebne koce bądź legowiska (koniecznie czyste), czy akcesoria dla czworonogów (smycze, obroże, miski, zabawki itd.). Każda ilość się liczy! - czytamy w informacji prasowej.


Zebrane rzeczy można pozostawić w kilku miejscach w mieście, m.in.:

Basen Kryty w Andrychowie
ul. Włókniarzy 11, Andrychów

Sklep Zoologiczny AQUA ZOO
ul. Włókniarzy 31, Andrychów
uwaga: tutaj możesz kupić i od razu zostawić karmę!

Sklep Zoologiczny PUPIL
plac Mickiewicza 1, Andrychów
uwaga: tutaj możesz kupić i od razu zostawić karmę!


Więcej informacji o akcji można znaleźć pod adresem: https://zoodoptuj.pl/andrychow-dla-schronisk. Zbiórka kończy się 31 października.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy