reklama

Tłumy na basenie w najcieplejszy weekend sierpnia [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 15.08.2021 19:15,
To był zdecydowanie rekordowy weekend na kąpielisku w Andrychowie
Tłumy na basenie w najcieplejszy weekend sierpnia [FOTO]
W najbardziej upalny weekend sierpnia basen odkryty w Andrychowie przechodził prawdziwe oblężenie. Od rana do kasy biletowej ludzie stali w długiej kolejce, a na obiekcie trudno było znaleźć wolny skrawek na położenie ręcznika.

Od 16 sierpnia do końca sierpnia basen czynny będzie już o godzinę krócej, w godzinach 9:00-19:00. Od kilku dni obowiązuje obniżony cennik


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 16.08.2021 10:29

Nic tylko powtórzyć wpis kolegi @Zakolog umieszczony przez niego pod "zmianą cennika":"Żakokształtne geniusze andrychowskiego biznesu. Już nie ma sensu powtarzać wybitnych osiągnięć tego gatunku, ponieważ, wszystko o strefie osuwiskowej, serwisowanych autobusach, elektrociepłowni, rewitalizacji „Pańskiej Góry” bez „Pańskiej Góry” zostało tu napisane. I gdy już wydawało się, że nie pozostało już nic do spieprzenia, ukazał się prezes Bizoń, który załatwił andrychowski basen, jeden z najpiękniejszych obiektów sportowo rekreacyjnych w regionie na cacy. Przez ponad półtora miesiąca mieszkańcy dawali wyraźne ostrzeżenie panu Zbysiowi, iż ceny biletów wstępu są na poziomie nagród dla urzędników miejskich z rozdania naszego króla Midasa, i są nieakceptowalne. Na basenie oprócz znudzonych pracowników można było dostrzec jedynie pojedynczych użytkowników. Gdy stało się jasne, że andrychowscy podatnicy będą musieli pokryć brak tegorocznych wpływów z biletów wstępu, nasz Tomusiowy pomazaniec, wzniósł się na wyżyny społecznej empatii i ogłosił częściową abolicję dla andrychowskich dzieci i młodzieży. Brawo !" i dodać należny to co każdy przy 30-to stopniowych upałach mógł sam stwierdzić a lato było takie piękne ( było bo od jutra koniec )

starymoher, 16.08.2021 08:01

Nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie lubią się moczyć w zbiorniku moczu i bakterii kałowych.Ale jak śpiewał śp.R,Riedl ,,Każdy lubi to co chce""

hebes1125, 15.08.2021 21:18

Tłum był to fakt lecz było ok. Ale zarządca mógł to przewidzieć i wcześniej parking na stadionie załatwić!!! dali ciała łagodnie mówiąc. A skoro dużo ludzi to szatnie i kibelki powinny być na bieżąco sprzątane , tu też dali ciała po całości- tragedia!!!! No jak mają ludzi przyciągać PRL!!!!