reklama

Szkolenie z carvingu z LOWE w Nidku

MAGAZYN, Wiadomości, 13.07.2021 10:25, INFORMACJA PRASOWA
Carving czyli niezwykle efektowna sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach znana jest w krajach azjatyckich od stuleci.
Szkolenie z carvingu z LOWE w Nidku

Na terenie naszego kraju jest dyscypliną coraz bardziej popularną, zyskującą coraz większe grono sympatyków. Od niedawna to także jedna z dyscyplin na kulinarnych Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy.

W dniach 10 i 11 lipca, na zaproszenie Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji w Nidku (LOWE), prawdziwi wirtuozi tej dyscypliny: Paweł Sztenderski - Mistrz Świata w Carvingu, Vice Mistrz Europy w Carvingu, Mistrz Polski w Carvingu oraz Dominika Sadowska - Mistrzyni Świata w Carvingu, Vice Mistrzyni Europy, mieli okazję poprowadzić szkolenie dla 20 pań, które zdecydowały spróbować swoich sił w rzeźbieniu w warzywach i w owocach. W trwających 8 godzin zajęciach: melon, marchewka i papryka, pod okiem instruktorów i dzięki sercu włożonemu przez uczestników, zamieniły się z prawdziwe arcydzieła.

Szkolenie z carvingu jest jednym z działań, które prowadzi LOWE w Nidku, a którego odbiorcami są osoby dorosłe z terenu gminy Wieprz.

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z zorganizowanego szkolenia oraz do zapoznania się z ofertą nieodpłatnych szkoleń oferowanych przez LOWE w Nidku.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy