reklama

Sypie się rudera przy boisku sportowym. Jest niebezpiecznie

, MAGAZYN, Wiadomości, 13.03.2021 12:30, PG
Czy można coś z tym zrobić?
Sypie się rudera przy boisku sportowym. Jest niebezpiecznie

Od wielu lat zarządcą boiska przy ul. Dąbrowskiego w Andrychowie jest AKS Beskid. Stadion ten należał kiedyś do nieistniejącego już klubu LKS Halny. Ale dziś mowa nie o stadionie a starym, grożącym zawaleniem budynku umiejscowionym obok boiska.

Kiedyś budynek ten pełnił funkcję szatni dla młodych piłkarzy, ale już wtedy było to dość niebezpieczne, zważając na stan tego domu. Jak się dowiadujemy jest to własność prywatna.

Wygląda to nieciekawie. W pobliżu rozpoczęła się wielomilionowa inwestycja związana z rewitalizacją Pańskiej Góry. Burmistrz Tomasz Żak ma też pomysł żeby w tym miejscu powstała kiedyś hala widowisko – sportowa (wtedy boisko to ma zostać przeniesione w inne miejsce) a stary, walący się dom, starszy.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 13.03.2021 13:44

Jak to jest własność prywatna to co burmistrzowi do tego. Nie komponuje się Mu z rewitalizacją przyległych terenów ?.