reklama

Koronawirus w Klasztorze. Potrzebna pomoc dla kęckich sióstr

, MAGAZYN, Wiadomości, 12.03.2021 18:00, PG
Jedna Siostra zmarła.
Koronawirus w Klasztorze. Potrzebna pomoc dla kęckich sióstr

Siostry z Klasztoru Mniszek Klarysek od Wieczystej Adoracji w Kętach od lat zbierają fundusze na remont klasztoru. Ostatnio urządziły nawet wyprzedaż retro przedmiotów.

W chwili obecnej do trudnej sytuacji materialnej doszło jeszcze zakażenie koronawirusem.

-Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji w Kętach przeżywają trudne chwile. Większość Sióstr jest chora na Covid-19 wraz z księdzem kapelanem. Jedna Siostra zmarła. Pogrzeb w sobotę o godz. 14.00 w kościele Świętych Małgorzaty i Katarzyny. Klasztor jest zamknięty. Posiłki są im dostarczane przez firmę cateringową. Wesprzyjmy Siostry modlitwą i ofiarą. W niedzielę, 14 marca br. przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek dla Sióstr klarysek.— poinformowała parafia NSPJ Kęty-Osiedle.

Już od kilku dni kęccy strażacy wspomagają siostry poprzez zorganizowanie zbiórki środków czystości oraz żywności długoterminowej. Dary można dostarczać do 14 marca do remizy OSP Kęty, ul. Mickiewicza 10. Szczegóły pod numerem tel.: 509 861 024.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy